Odzyskiwanie danych z macierzy RAID sumpty a potencjalności.

Odzyskiwanie danych z macierzy RAID sumpty a potencjalności. post thumbnail image

Odzyskiwanie danych z macierzy RAID RAID-Z Array What Rosuma Needs Review

Co przywracanie danych z macierzy RAID 0,1 wykonać aby było zdecydowane?

Pdtwarzanie danych RAID 0,1

Odzyskiwanie danych z macierzy RAID Co to jest odzyskiwanie danych z macierzy RAID? Technika odzyskiwania RAID jest przeznaczony do rekonstrukcji danych z różnych jednostek RAID w jednym lub wielu środowiskach. W skrócie, to ma na celu umożliwienie użytkownikowi odzyskać utracone segmenty RAID z jednego dużego urządzenia pamięci masowej, jak cały dysk lub SSD, lub małej kolekcji urządzeń, takich jak dysk twardy i jego pendrivy. Mówiąc inaczej, jest on zaprojektowany, aby pomóc Ci odzyskać utracone dane z woluminów RAID w przypadku awarii systemu.

Odzyskiwanie danych z macierzy RAID 0,1 komu można powierzyć takie zlecenie.

Zobaczmy, co dokładnie wydarzyło się w przypadku wspomnianym powyżej. Rutynowa konserwacja i aktualizacja systemu IT spowodowała nieoczekiwaną awarię konfiguracji dysku SSD/pipelock Samsung klasy korporacyjnej. Obciążenie pracą w tym konkretnym systemie klasy korporacyjnej było dość wysokie, zarówno w przypadku dużego obciążenia infrastruktury sieciowej (w celu hostowania danych korporacyjnych), jak i kopii zapasowych/replikowanych plików/narzędzi do administracji systemem/serwerów dedykowanych. System posiadał wbudowaną technologię Raid Matching z odzyskiwaniem macierzy RAID. Innymi słowy, wszystkie pasiaste zestawy dysków zostały zgrupowane w jedną dużą macierz ze wspólnym sterownikiem, systemem operacyjnym, a także wspólną pulą nośników pamięci.

Przywracanie danych z macierzy RAID 0+1 firma zacna polecenia.

Problem zaczął się, gdy odtwarzacz Blu-ray Samsunga zawiesił się krótko po zainstalowaniu. Skutkiem awarii była masa uszkodzonych/utraconych plików na dysku twardym. Kiedy próbowaliśmy uruchomić jakiś ślad, dostaliśmy kilka informacji na temat ploterów odzyskiwania danych RAID w dyzy i co Potrzebne rozumie. Okazało się, że zostały one odzyskane i działały normalnie.

Odzyskiwanie danych z macierzy RAID doświadczony obsługa.

W rzeczywistości, mamy kilka dobrych wyników początkowych z tych ploterów odzyskiwania danych RAID. Z jednego z utraconych plików, mamy następujące dane: data, czas, uid, fsido, nazwa hosta, rozmiar, wolumin,.bks, fsid. Jeśli dokładnie przeanalizujemy te pliki, możemy zidentyfikować, że data jest z drugiego dnia katastrofy i że czas jest w trzecim dniu katastrofy.

Wygląda na to, że najważniejsze dane zostały odzyskane. Musimy być jednak pewni, czy dane te rzeczywiście trafią na oficjalną stronę, czy też nie. Było wiele zamieszania, gdy pojawiły się informacje o możliwej obecności wirusów w oprogramowaniu do odzyskiwania macierzy RAID. Prawda jest jednak taka, że udało nam się odzyskać kilka przydatnych danych. Z jednej z utraconych partycji, udało nam się uzyskać następujące dane: date,time,uid,hostname,size,label,volume,.bks,fsid.

Tak więc, z powyższego wynika, że mamy dobre rozwiązanie. Jednak nasze dane nadal nie pokrywają całej partycji, czyli części stripowanej. Z innych partycji możemy zobaczyć, że jest tam kilka przydatnych rzeczy. Należą do nich: date,time,uid,hostname,size,label,boot device,raid index,swap file,root directory i niektóre obrazy dysków OS, w tym swapon.

Odtwarzanie danych z macierzy RAID 0,1 w pozytywna metoda.

Na podstawie daty, czasu, uid, nazwy hosta i rozmiaru, możemy oszacować, że rozmiar odzyskanych plików wynosi około 4 megabajtów. Z innych partycji, wydaje się, że istnieją pewne przydatne dane, w tym urządzenia rozruchowego i niektórych obrazów dysków OS w tym swapon. Najlepszą rzeczą jest to, że wszystkie te zostały odzyskane pomyślnie. Dlatego możemy stwierdzić, że mamy RAID-Z macierzy raid co potrzebne rozumie.

Od czasu napisania tego artykułu, RAID-Z macierzy raid co potrzebne rozumie jest nadal silny. Ludzie z całego świata nadal kupują to oprogramowanie i używają go do odzyskiwania swoich cennych danych. Najlepszą rzeczą jest to, że nawet jeśli nie jesteś profesjonalistą IT, można użyć tego oprogramowania do odzyskiwania cennych danych i zaoszczędzić sporo pieniędzy. Jeśli jesteś zainteresowany, można przejść do trybu online, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak można również odzyskać swoje dane za pomocą tego oprogramowania.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *